Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Шлях у майбуття!

  Шлях у майбуття!

  Шлях у майбуття!

  Випуск та вручення дипломів


  Шлях у майбуття!

   

   

        25 червня в ошатній залі міського Будинку культури феєрверком талантів, посмішок і радісних сліз вибухнуло випускне свято для студентів четвертих курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

     Церемонію вручення дипломів молодших спеціалістів розпочав директор коледжу Сергій Нижник, який привітав випускників зі святом, подякував викладацькому колективу та батькам студентів.

        З почуттям патріотизму присутні виконали Державний Гімн України спільно із народним оркестром духових інструментів (керівник – Раїнчук Д.В.)

       На свято завітали почесні гості – завідувач відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, випускниця коледжу 2004 року Аліна Васильєва та директор міського Будинку культури Микола Нечай. Вони подякували творчим колективам коледжу за постійну співпрацю в напрямку розвитку соціально-культурної політики міста, а також вручили грамоти випускникам, які брали активну участь в мистецькому житті міста протягом років навчання.

    Здобувши мистецькі кваліфікації, випускники отримали дипломи про вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з спеціальностей «Музичне мистецтво естради», «Хореографія», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Менеджмент соціокультурної діяльності» та спеціалізацій «Кіно-, фото-, відеосправа», «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)», «Народне пісенне мистецтво», «Видовищно-театралізовані заходи».

     Теплі слова вітань висловили куратори академічних груп Богдан Панчук, Олександра Кучерява, Марина Желіховська, Олександр Красілич, Інна Семенків.

     Від імені батьківської громади подякувала викладачам та адміністрації коледжу мати випускниці Юлія Степанюк. З палкими словами вдячності виступила студентка спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», студентський директор Єлизавета Войткова.

     Творчі доробки випускникам подарували студенти молодших курсів – Катерина Семенюк, Анастасія Столаба та Георгій Дмітрієв.

    Урочистості підготували викладачі Козак О.В., Бойчук Т.В., Красілич І.М., заступник директора з навчальної роботи Червоногродський І.І., завідувач відділення Павлюк О.Я., методист Гаврилюк П.В.

      Фотозвіт та технічне оформлення забезпечили викладач Василенюк В.М. та лаборант Уваров В.Р.

   

   Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття! Шлях у майбуття!

   

   

     Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.