Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Заняття-екскурсія

Заняття-екскурсія

Заняття-екскурсія


8 жовтня 2013 року на базі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського відбулося заняття-екскурсія студентів ІІІ курсу заочної форми навчаня спеціальності «Бібліотечна справа» (викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., ветеран бібліотечної справи Білявська Д.І.).  

В обласній бібліотеці для дітей студентів радо зустріли директор Чорноус Валентина Юхимівна та співробітники бібліотеки, більшість яких – випускники коледжу. В.Ю.Чорноус розповіла про історію створення, структуру бібліотеки, завдання та напрямки роботи. Студенти познайомились з діяльністю основних відділів бібліотеки, в тому числі знаменитої кімнати казок. Вразив студентів інтер’єр книгозбірні, інноваційні форми роботи з дітьми, креативність бібліотечних працівників.

В обласній науковій бібліотеці студенти мали можливість поспілкуватися з заступником директора Маковською Валентиною Володимирівною та провідними спеціалістами, отримавши змістовну кваліфіковану методичну допомогу. Крім того, поглибили рівень знань з фахових дисциплін: «Обслуговування в бібліотеці», «Управління діяльністю бібліотеки», «Бібліотечні фонди», «Бібліотечні інформаційно-пошукові системи», «Бібліотечне краєзнавство» та «Бібліографічна діяльність».

 

Кожен з учасників заняття-екскурсії отримав не тільки незабутні враження від побаченого, заряд енергії та впевненості в тому, що обрав гідну та благородну професію, а й методичні поради, консультації, конкретний досвід, який буде використаний у навчальній та практичній діяльності.


Заняття-екскурсія Заняття-екскурсія Заняття-екскурсія

 

Заняття-екскурсія Заняття-екскурсія