Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Хроніки мистецької освіти


Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

 

 

    У 1992 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відкрито спеціальність «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

     Спочатку це була спеціалізація «Декоративно-ужиткове мистецтво» в рамках спеціальності «Народна художня творчість». В травні 2002 року, відбулась реорганізація спеціальностей, в процесі якої «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» стало окремим напрямком в галузі знань «Мистецтво».

    З 2008 року спеціальність продовжує свою біографію в напрямку «Декоративно-прикладне мистецтво», з 2016 року – в напрямку «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», а з 2020 року на базі спеціальності відкрито дві спеціалізації «Образотворче мистецтво, реставрація» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

   Освітній процес на цикловій комісії скерований на формування всебічно розвинутої та гармонійно вихованої творчої особистості – кваліфікованого фахівця для освітньої та культурно-мистецької галузі України: художників-виконавців, викладачів мистецьких шкіл, керівників аматорських дитячих колективів (гуртків студій).

   На базі спеціальності тричі проводився Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви України», в якому наші студенти неодноразово виборювали призові місця.Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.