Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Кіно-, фото-, відеосправа

  Кіно-, фото-, відеосправа

  Кіно-, фото-, відеосправа

  Хроніки мистецької освіти


  Кіно-, фото-, відеосправа

   

      У 1993 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочалася підготовка фахівців спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». За 28 років своєї діяльності комісія підготувала близько 300 молодших спеціалістів кваліфікації «організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник кіно-, фото-, відео студії».

      Протягом навчання в коледжі студенти отримують ґрунтовні знання з навчальних дисциплін: «Основ режисури кіно та телебачення», «Сценарної композиції», «Фото композиції та основ художньої фотографії», «Обробки кіно-, фото-, відеоматеріалів», «Кіновідеознімальної техніки та операторської майстерності», «Основ звукорежисури», «Монтажу фільму», «Комп’ютерних технологій КФВ», що допомагає їм набувати навиків операторів, дикторів та режисерів телебачення, займатися професійним виготовленням фото- та рекламної продукції, стати сценаристами та режисерами короткометражних відеофільмів.

      Для ефективного навчання майбутніх фахівців у коледжі створено технічний центр, відеопавільйон, фотолабораторію, кабінет комп’ютерних технологій.

       У коледжі створено відео-банк творчих напрацювань випускників спеціалізації, до якого увійшли кращі відеофільми різних жанрів, а саме: фільми-портрети про ветеранів коледжу, фільми-розповіді про історію нашого навчального закладу, його творчі колективи та циклові комісії.

    Наші випускники працюють керівниками аматорських клубів, гуртків, об’єднань та студій кіно-,фото-, відеосправи; фотолаборантами; звукооформлювачами; техніками відео та звукозапису; фотокореспондентами; операторами та звукорежисерами; режисерами випуску телепрограм державних чи приватних телестудій та телекомпаній.


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.