Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Крок до вершини знань

Крок до вершини знань

Крок до вершини знань

Вітання з Днем знань та початком нового навчального року


Крок до вершини знань

 

    День знань – хвилююче і незабутнє свято, яке не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

    День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до знань, до нових відкриттів і звершень. Сьогодні голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

    2021 рік ознаменований відзначенням 30-ї річниці незалежності України, в материнських обіймах якої ми зустрічаємо Першовересень у нашому коледжі, підводячи підсумки минулих досягнень та вдивляючись у перспективу нових успіхів!

    Адже освіта дає людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість досягти успіху і реалізувати свої здібності. Знання є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток.

    Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

   Студенти коледжу культури і мистецтв – молоде покоління з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією, яке становитиме основу майбутньої еліти, будуватиме по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу.

   У День знань ми з особливим теплом згадуємо викладачів коледжу та дякуємо їм за плідну роботу. Бути вчителем – це служіння. Тож, нехай в очах молоді, яку навчають мудрі наставники, завжди палає іскра до знань і розвитку, аби зерно знань проростало добрими вчинками, найвищими результатами і неймовірними злетами.

    Бажаємо всім підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети, а головне – міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні на благо Українського народу!

    Днів бажаємо яскравих і веселих,

    Знань цікавих, потрібних, нових!


Матеріали для проведення уроку національної ідентичності «Україна: визначні віхи державотворення» : на допомогу кураторам академічних груп 


Крок до вершини знань

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.