Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Уклін любові, шани і поваги

Уклін любові, шани і поваги

Уклін любові, шани і поваги

До 15-річчя створення первинної організації ветеранів


Уклін любові, шани і поваги


 

 

Золотими літерами в історію Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вписані імена ветеранів. Це ціла плеяда яскравих, творчих особистостей, які стояли біля першоджерел навчального закладу, фундаторів, засновників його славетної історії. Це – ентузіасти, які впевнено та активно розбудовували навчальний заклад і сьогоднішнє покоління професіоналів, які наполегливо і творчо працюють, примножуючи славу рідного коледжу.

Ветерани педагогічної праці – це наше минуле та майбутнє, золота скарбниця нашої історії, пам'ять, яку потрібно шанувати, це люди, які знають ціну життя та є взірцем для наслідування. Гордістю нашого колежу є викладачі, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання молодого покоління, яке творить та розвиває культуру України.

Наші ветерани багато зробили для підвищення освітнього рівня та престижу навчального закладу, їх багаторічна, плідна праця, висока педагогічна майстерність є прикладом для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь студентів та викладачів.

У грудні 2005 року з ініціативи активістів ветеранського руху та за підтримки керівництва навчального закладу було створено первинну організацію ветеранів – громадську організацію, яка на добровільних засадах об’єднала ветеранів Другої світової війни, дітей війни, ветеранів праці та пенсіонерів. Організація діє на підставі Статуту, керівний орган – Рада ветеранів, до складу якої обираються найактивніші члени ветеранської організації.

Електронна книга доступна за посиланням Уклін любові, шани і поваги


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.