Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею

Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею

Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею

Інтерактивний діалог-практикум


Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею


 

 

10 вересня 2021 року на базі музею Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся інтерактивний діалог-практикум за участю працівників музейних установ Гуменецької сільської територіальної громади. Організатор заходу – Павлюк О.Я., завідувач відділення, відповідальна за роботу музею.

В творчій лабораторії фахівці музейних установ обговорювали актуальні питання розвитку музеїв, консультувались та обмінювалися досвідом роботи.

В програмі семінару-практикуму:

Сучасні аспекти музейної діяльності: роль музею у культурному та соціально-економічному розвитку громади. Лекція-консультація. (Рачковська О.В., інспектор з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької СТГ).

Музей – документальна пам’ять творчих досягнень коледжу. Презентація. (Нижник С.В., директор коледжу).

Організація роботи та експозиційна діяльність музею історії коледжу. Консультація-візуалізація. (Павлюк О.Я., завідувач відділення, викладач культурологічних дисциплін).

Музейні фонди: традиції та перспективи їх зберігання. Практичний інтерактив. (Булаєнко В.О., інженер з охорони праці, викладач культурологічних дисциплін).

Висвітлення на веб-сайті коледжу інформації про діяльність музею. Огляд-презентація. (Філіпчук Т.М., адміністратор баз даних).

Музей як соціокультурний інститут. Дайджест навчальних видань та інноваційних методик. (Владика Л.І., бібліотекарВергун А.І., викладач культурологічних дисциплін).

Практичний досвід роботи презентували Слободян Н.П., завідувач народного музею історії села Нігин, та Кирик О.Д., педагог-організатор, відповідальна за роботу музею Думанівської ЗОШ.

Учасники семінару також ознайомилися з матеріалами музейної експозиції «Територіальні громади – наші партнери» та поповнили її новими друкованими виданнями про діяльність Гуменецької СТГ.

 

Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.