Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

Заняття-екскурсія

 

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

 

      10 вересня студенти четвертих курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом з викладачами Ляшук Т.Є., Яворницькою Н.О., Григорків Л.А. провели заняття-екскурсію з дисципліни «Навчальна практика з СКД» по ознайомленню з роботою центру культури і мистецтв «Розмай».

Під час екскурсії студенти познайомились з директором Кам’янець-Подільського територіального Об’єднання клубних закладів Володимиром Кусіком, який розповів про структуру закладу, різноманітні форми і методи роботи, колективи і гуртки, що працюють при центрі. Серед клубних формувань закладу – муніципальний духовий оркестр, дитяча хореографічна студія «Пірует», театральна трупа «Тандем», народний театр пісні «Пісенне мереживо».

Учасники екскурсії мали можливість відвідати початок репетиції духового оркестру, який кожне заняття розпочинає з Гімну України.

З інформації директора студенти дізналися про активну діяльність ЦКіМ «Розмай» в житті громади, міста, області, зокрема проведення різноманітних фестивалів, конкурсів, концертів. Гарним прикладом роботи установи стали концертні виступи в селах міської територіальної громади з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

В методичному кабінеті екскурсанти познайомилися з працівниками центру (в більшості – випускники нашого коледжу), які відзначаються високим професіоналізмом, про що свідчать їх нагороди. Отримана інформація стане корисною в навчанні і в майбутній роботі майбутніх менеджмерів соціокультурної діяльності.


Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай» Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай» Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай» Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай» Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

 Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.