Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять

Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять

Google Meet – помічник викладача для проведення дистанційних занять

Засідання школи педагогічної майстерності

 

Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять

 

21 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулось засідання школи педагогічної майстерності на тему «Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять».

Методист Гаврилюк П.В. надав практичні поради з метою підготовки до проведення занять в дистанційному режимі із використанням платформи Google Meet за допомогою персонального комп’ютера (ноутбука) та смартфона.

Кожен викладач має бути підготовлений до проведення онлайн-занять, адже головне – дати студентам необхідні знання, обравши платформу для взаємодії. Тож, учасники засідання обговорили порядок створення відеозустрічі, приєднання учасників, використання зручних функцій платформи.

Директор коледжу С. Нижник звернув увагу на важливості організації занять в дистанційному форматі та проведенні їх контролю. Сергій Володимирович зазначив, що перехід у дистанційний режим навчання в коледжі буде запроваджено за наявності менше 80% вакцинованих педагогічних працівників і закликав викладачів пройти повний курс вакцинації для збереження навчального процесу. 

Методичні рекомендації викладачам можна переглянути за посиланням.


Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять

  


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.