Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

Екскурсія в майстерню

 

Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

 

 

07 вересня 2021 року студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв 267 та 446 групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» ОМДР разом з викладачами Майгур Т.В. та Горною Л.А. побували на екскурсії в майстерні видатного кам’янецького художника, професора, заслуженого художника України Бориса Михайловича Негоди.

Вже рік як немає митця, а його майстерня і далі продовжує зустрічати гостей. Опікується цим його зять – викладач, художник-графік Володимир Бучковський. Він гостинно прийняв нас в майстерні, ознайомив студентів із життям і творчістю Бориса Негоди, розповів неймовірні та загадкові історії його робіт. Також пригостив студентів чаєм з м’яти та липи, які збирає сам, як і колись Б. Негода на території майстерні.

Після знайомства розпочався майстер-клас з друкованої графіки. Студенти мали змогу самі спробувати створити графічні роботи та роздрукувати їх на друкарському станку.

Це була нова для студентів і надзвичайно захоплива справа. У майстерні панувала атмосфера творчості та задоволення.

По дорозі на екскурсію студенти завітали у вірменський дворик, де ознайомились з творами скульптури давніх слов’ян, які проживали на території сучасної України.

 

 

Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.