Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

Діалог співпраці

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв завітала делегація представників Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України у складі голови правління Ігоря Земскова, а також членів правління – проектного менеджера Юлії Побережної та координатора волонтерського руху Наталії Семенюк.

Від трудового колективу коледжу участь у діалозі з представниками міської організації Товариства Червоного Хреста взяли директор коледжу Нижник С.В., заступник директора Червоногродський І.І., завідувач відділення Павлюк О.Я., методисти Никитюк С.С. та Гаврилюк П.В., соціальний педагог Чорна Н.П.

Ігор Володимирович розповів про історію створення Товариства в цілому та про віхи становлення організації в нашому місті зокрема. Оскільки наступного року Кам’янець-Подільський відзначатиме 155-ту річницю з дня заснування організації, присутні обговорили план святкових заходів, а також співпрацю у творчому напрямку із залученням фахівців та художніх колективів коледжу.

Крім того, учасники діалогу зосередили увагу на напрямках діяльності Товариства Червоного Хреста, серед яких розвиток волонтерського руху, проведення навчання з надання першої допомоги громадянам, розвиток служби по догляду за вразливими категоріями населення, побудова системи надання гуманітарної допомоги. Важливим кроком у напрямку співпраці визначили створення первинної організації Товариства в коледжі, формування студентських волонтерських загонів, проведення навчання та майстер-класів.

На завершення зустрічі Сергій Володимирович презентував гостям друковане видання «Місіонери добродійності і милосердя», співавторами якого є випускник коледжу М.Г. Кукурудзяк та колишній викладач С.П. Кармалюк. В дослідженні йдеться про зародження і активну діяльність Червоного Хреста на Поділлі наприкінці ХІХ – початку ХХ століття, тож ця книга стане надійним історичним джерелом для організації святкових заходів, присвячених ювілею організації.

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.