Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

Відкрите заняття

 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття на тему «Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки. Робота над чистотою інтонування».

Заняття зі студентом спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Віталієм Чорногрицьким провела викладач Н.В. Винниченко, концертмейстер – Ю.П. Новіченко, з метою навчитись передавати характер, художній образ творів за допомогою засобів художньої виразності, формувати загальнокультурні та пізнавальні компетенції студента, виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку.

В ході заняття викладач і студент працювали над розширенням діапазону виконавця, чистотою інтонування, звуковеденням, опорою дихання та рухливістю голосу.

Віталій продемонстрував набуті знання, працюючи над творами «Ясени» О. Білаша, «Эхо любви» Є. Птічкина та «Синє небо, жовте поле» А. Фурдичко.

Відкрите заняття відвідали заступник директора І.І. Червоногродський, методисти Никитюк С.С. та Гаврилюк П.В., голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Е.Й. Рудько, викладачі Столаба Т.В., Боднар О.Л., Бєлєуш І.С., які високо оцінили роботу педагога та концертмейстера щодо створення професійної робочої атмосфери на занятті.

Практичне заняття пройшло на професійному рівні, студент продемонстрував високий рівень теоретичних знань та практичних вмінь.

 

 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.