Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Ми – нащадки козацької слави

Ми – нащадки козацької слави

Ми – нащадки козацької слави

Онлайн-естафета єдності

 

Ми – нащадки козацької слави

 

 

11-12 жовтня 2021 року за ініціативи науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти в дистанційному режимі на платформі Zoom проведено онлайн-естафету єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави».

Проведення Естафети за участю студентської спільноти сприяло підвищенню можливостей для обміну досвідом та успішними практиками у сфері національно-патріотичного виховання між закладами фахової передвищої освіти, популяризації і збереженню культурної спадщини та культурних цінностей України, підвищенню ролі української мови як національної цінності, вшануванню захисників і захисниць України, які полягли в боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності України, шанобливому ставленню та вихованню поваги до державних свят.

Участь в проєкті взяли представники 153-х навчальних закладів зі всієї України, а Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв представляла студентка IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Катерина Олійник. Вона прочитала історичну поему Тараса Григоровича Шевченка «Тарасова ніч», у якій висловлене народне розуміння минулого як героїчної доби козацької вольниці, що сприймалась як протиставлення кріпосницькому гнітові сучасної поетові України.

Студентку до виступу підготували викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Козак О.В., Красілич І.М., Бойчук Т.В., технічне забезпечення участі у проєкті організував методист Гаврилюк П.В.

 

 

Ми – нащадки козацької слави Ми – нащадки козацької слави Ми – нащадки козацької слави

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.