Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

Відкрите заняття

 

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Микитюк О.І. провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Біологія і екологія» на тему: Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти.

Викладач продемонструвала високий рівень професійної підготовки. Навчальний матеріал був цікавим, змістовним та доступним для розуміння. Використовувала інноваційні методи навчання, мультимедійні засоби, роздатковий матеріал, підтримували діалог з групою. Олена Іванівна розповіла про найважливіші органічні речовини, що зумовлюють можливість існування всіх живих організмів. Була організована колективна та індивідуальна діяльність. Студентка Крістіна Марчук підготувала повідомлення на тему: «Вікова вичерпність генетичного коду».

На занятті були присутні та взяли участь у обговоренні заступник директора Червоногродський І.І., завідувач відділення Павлюк О.Я, методист Никитюк С.С., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін Городецька Н.М., які зазначили, що заняття проведено на високому професійному рівні.

 

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.