Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

Наші нагороди

 

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

 

 

11 жовтня 2021 року директор Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Сергій Нижник вручив відзнаки працівникам коледжу з нагоди відзначення професійних свят – Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики.

Зокрема, Сергій Володимирович нагородив грамотами коледжу викладачів Тітова О.М., Бойка В.В., Ковальського Р.І., Боднар О.Л., Столабу Т.В., Деркач Л.С., Раїнчука Д.В.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня працівників освіти грамотами Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено викладачів Майгур Т.В., Павлюка О.Ф. та Чорну Н.П.

Крім того, грамотами Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області відзначено педагогічних працівників та співробітників коледжу Гаврилюка П.В., Желіховську М.В. та Костецьку О.О.

 

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.