Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » День захисників та захисниць України

День захисників та захисниць України

День захисників та захисниць України

Урочистості з нагоди державного свята

 

День захисників та захисниць України

 

 

13 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисників та захисниць України, в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з зацікавленістю і бажанням пізнання сценічного мистецтва творили нове дійство – літературно-пластичну композицію «Захисти тих, хто захищає нас!». Захід приурочено державному святу та проведений спільно з комісією соціально-економічних дисциплін (голова комісії – Ніна Городецька).

Над творчою роботою працювали студенти Катерина Безкоровайна, Тетяна Бурдейна, Анастасія Ількова, Олександра Касьян, Анна Лопушанська, Роман Музика, Сніжана Параніч, Артем Яніцький під керівництвом викладача Інни Семенків.

Впродовж заходу майбутні актори та режисери знаходили себе і в ролі оповідачів, і в ролі учасників історичних подій – козаків, повстанців, воїнів АТО.

Активну допомогу в організації заходу надали студенти ІV курсу (художній керівник курсу – Ірина Красілич) Анна Гула, яка емоційно виконала чуттєвий драматичний монолог, та Андрій Кулай, який допоміг підібрати та проєктувати відеоряд.

Органічно доповнила композицію пісня у виконанні студентки спеціальності «Музичне мистецтво» Катерини Семенюк (викладач – Ніна Виниченко).

Технічну допомогу у реалізації задуму надали Ігор Форкун, Тетяна Бойчук, Сергій Саричев. Фотозвіт - студенти 357 групи спеціалізації "Кіно-, фото-, відеосправа" Ксенія Борисова, Максим Бутилюк, Діана Танасійчук.

Підсумував тематичний захід директор коледжу Сергій Нижник, який звернув увагу на необхідності збереження пам’яті про Героїв України, котрі віддали своє життя за незалежність та цілісність держави.

Шана і вдячність захисникам! Миру і здоров'я усім нам!

 

День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України  День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України День захисників та захисниць України

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.