Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вивчаємо технологію документального та електронного портфоліо

Вивчаємо технологію документального та електронного портфоліо

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

Навчальне заняття в музеї

 

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

 

 

Успіх майбутнього фахівця, який незабаром вийде на ринок праці, безпосередньо залежить від його здатності конкурувати, мотивації до кар'єрних досягнень та рівня професійної компетенції. Даним факторам сприяє складання власного портфоліо студентами освітнього закладу. Портфоліо допомагає об'єктивно оцінювати сили, а також вміння та знання, придбані в результаті навчальної діяльності.

Студенти-випускники всіх спеціальностей коледжу багато років поспіль створюють портфоліо своїх професійних досягнень. Із розвитком інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес ми активно стали впроваджувати створення електронного портфоліо, технологія якого сприяє підсиленню мотивації студента, розвиває його активність та самостійність, вміння планувати власну кар’єру та інформаційну компетентність.

21 жовтня 2021 року в процесі вивчення навчальної дисципліни «Основи менеджменту соціокультурної діяльності» студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Хореографія» ознайомилися із електронними портфоліо випускників, які розміщені на сайті коледжу, а із документальними портфоліо – в методичному кабінеті та музеї. Студенти переглянули «досьє» успіхів студентів, портфоліо творчих колективів та музею. Найбільше їх зацікавили портфоліо викладачів – їх наставників.

 

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.