Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

Офіційний візит

 

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

 

 

28 жовтня 2021 року голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до міста Кам´янець-Подільський.

Разом з депутатом обласної ради Ігорем Гаєм та начальником управління спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуардом Монастирським Віолета Лабазюк відвідала низку закладів комунальної власності, управління якими здійснює обласна рада, серед яких і Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв.

Метою робочих візитів Віолети Лабазюк у комунальні заклади є ознайомлення з діяльністю об´єктів обласної комунальної власності, їх матеріально-технічним станом та роботою керівників у напрямку використання комунальної власності з позицій ефективної її експлуатації та дієвого управління майном.

Під час відвідин Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, Віолета Олександрівна ознайомилася з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Директор коледжу Сергій Нижник поінформував голову обласної ради, що за весь період існування закладу підготовлено понад 8 тисяч фахівців для галузі культури регіону.

Разом з заступником директора з навчальної роботи Ігорем Червоногродським Сергій Володимирович продемонстрував гостям навчальну базу коледжу, яка розміщена в центральному, художньому корпусах, а також приміщення по провул. Круглому, 5. А завідувач відділенням Олександра Павлюк провела ознайомчу екскурсію в музеї навчального закладу, під час якої проінформувала представників обласної ради про історію та досягнення коледжу.

Попри насичений графік об’їздів комунальних закладів, Віолета Лабазюк предметно поспілкувалась і з керівниками, і з працівниками коледжу культури і мистецтв.

 

За матеріалами прес-служби Хмельницької обласної ради

 

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.