Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Працівників коледжу привітали з професійним святом

Працівників коледжу привітали з професійним святом

Працівників коледжу привітали з професійним святом

Наші нагороди

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

 

 

На початку листопада в Україні відзначають професійне свято служителів мистецтва – працівники культури та майстри народної творчості. Традиційно у ці дні кращих митців вшановують відзнаками та нагородами. Не залишились осторонь святкових вітань і педагогічні працівники Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

08 листопада 2021 року в сесійні залі Хмельницької обласної ради відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Під час урочистостей голова облдержадміністрацій Сергій Гамалій привітав працівників культури Хмельниччини та вручив нагороди. Подяку за участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. П. Вірського отримав голова комісії хореографічних дисциплін, керівник народного ансамблю танцю «Подільські візерунки», заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль.

Також директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужена артистка України Майя Онищук нагородила подякою за участь у фестивалі керівника народного ансамблю естрадного танцю «Каскад», відмінника освіти України Олександру Кучеряву.

09 листопада в стіни коледжу завітали представники Кам’янець-Подільської міської ради, серед яких директор департаменту гуманітарної політики Дмитро Назаренко, його заступниця Крістіна Левицька та завідувачка відділу культури, випускниця нашого навчального закладу 2004 року Аліна Васильєва.

Очільники галузі культури міста прибули з приємною місією вручити грамоти та подяки міського голови Михайла Посітка. Слова вітань та заслужені нагороди отримали викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін Тетяна Ляшук, Олександра Павлюк, Наталія Яворницька, Людмила Григорків та Алла Вергун. Крім того, подяками за підготовку і проведення святкових заходів до Дня міста відзначені директор коледжу Сергій Нижник та методист Петро Гаврилюк.

Для гостей коледжу проведено ознайомчу екскурсію в музеї навчального закладу, під час якої вони познайомились з історичними подіями, які є вагомими для розвитку культури Поділля та мистецької освіти міста.

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом Працівників коледжу привітали з професійним святом

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.