Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Екскурсії в музей » Професійне свято відзначали в музеї

Професійне свято відзначали в музеї

Професійне свято відзначали в музеї

Церемонія нагородження та ознайомча екскурсія

 

Професійне свято відзначали в музеї

 

09 листопада 2021 року в музеї відбулася церемонія нагородження працівників коледжу з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Представники Кам’янець-Подільської міської ради, серед яких директор департаменту гуманітарної політики Дмитро Назаренко, його заступниця Крістіна Левицька та завідувачка відділу культури Аліна Васильєва (випускниця нашого навчального закладу 2004 року) вручили грамоти та подяки міського голови викладачам циклової комісії культурологічних дисциплін Ляшук Т.Є., Павлюк О.Я., Яворницькій Н.О., Григорків Л.А. та Вергун А.І. Крім того, подяками за підготовку і проведення святкових заходів до Дня міста відзначені директор коледжу Нижник С.В. та методист Гаврилюк П.В.

Для гостей коледжу проведено ознайомчу екскурсію, під час якої вони познайомились з історичними подіями, які є вагомими не тільки для нашого навчального закладу, а й для розвитку культури та мистецької освіти Поділля.

 

 Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї Професійне свято відзначали в музеї

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.