Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Студентська рада » РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2021/2022 н.р.

РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2021/2022 н.р.

СТУДЕНТСЬКА ДИРЕКЦІЯ


Директор – Скурська Діана

Заступник  Степанов Іван

Заступник директора з навчальної роботи – Руденко Яна

Завідувач відділення – Дмітрієв Григорій

Секретар ради – Лопушанська Анна


Керівники структурних підрозділів

 

Гачинська Вікторія (ДПМ)

Музика Роман (ВТЗ)

Бойко Пилип (ДІ)

Симоненко Вікторія (ХРГ)

Борисова Ксенія (КФВ)

Столаба Анастасія (МЕ)

Борисевич Анастасія (НПМ)

 

Сектор культурно-дозвіллєвої діяльності

 

   Семенюк Катерина (керівник)

Безкоровайна Катерина

Боднар Катерина

Бригида Діана

Буринська Дар’я

Галянт Ілона

Гедима Дар’я

Гринчук Анастасія

Гринчук Дар’я

Гула Анна

Дрик Ольга

Зелінська Катерина

Козловська Вікторія

Марчук Крістіна

Мостович Вікторія

Пилипюк Діана

Прімаченко Богдан

Саврацька Анастасія

Свирида Ангеліна

Степанишина Зоряна

Стець Тетяна

Сторожук Діана

Ткач Микола

Феньо Маргарита

Фльонс Марина

Шаповал Владислава

Шаткевич Христина

 

Прес-центр та фото-відеостудія

 

Танасійчук Діана (керівник)

Борисова Ксенія

Кушнірова Діана

Бутилюк Максим

Тамойко Анастасія

Швед Анна

Радзіонова Владислава

Венгрус Майя

Руденко Дмитро

Руснак Надія

Руда Анна


Волонтерський загін

 

Рейтаровська Ольга (керівник)

Лопушанська Анна

Симоненко Вікторія

Болюх Нікіта

Волошина Вікторія

Пилипів Каріна

 

 

Спортивно-туристичний сектор, сектор екскурсій

 

Наклюцька Софія (керівник)

Музика Роман

Коцюбанський Артем

Яніцький Артем

Бойко Пилип

Погурало Олесь

 

СТАРОСТАТ


Голова старостату – Давидова Наталія


Члени старостату


Прімаченко Богдан, 1138

Саврацька Анастасія, 1138 (НПМ)

Гринчук Анастасія,  1138 (ММЕ)

Самарук Ярослав, 1138 (ДІ)

Буринська Дар’я, 145 (НХРГ, СХРГ)

Зелінська Катерина, 145 (ВТЗ)

Галачинська Вікторія, 167 (ОМР)

Ковальчук Іванна, 167 (ДПМ)

Прокопчук Маша, 167 (КФВ)

Руденко Яна, 237 (КФВ)

Пилипюк Діана, 237 (ДІ)

Шаткевич Христина, 268 (ДПМ)

Гаврилова Єлизавета, 268 (ОМР)

Семенюк Катерина, 268 (ММЕ)

Симоненко Вікторія, 245 (ХРГ)

Божинська Богдана, 245 (ВТЗ)

Бойко Пилип, 3134 (ДІ)

Феньо Маргарита, 3134 (ХРГ)

Давидова Наталя, 3134 (НПМ)

Лопушанська Анна, 357 (ВТЗ)

Танасійчук Діана, 357 (КФВ)

Давидович Єва, 368 (ОМДМР)

Хрущ Діана, 368 (ММЕ)

Борисевич Анастасія, 413 (НПМ)

Дасига Дмитро, 413 (ДІ)

Скурська Діана, 446 (ХРГ)

Мазур Ельвіра, 446 (ОМДМР)

Мельник Вероніка, 457 (ВТЗ)

Руснак Надія, 457 (КФВ) 

Столаба Анастасія, 48 (ММЕ)

 

 


СТУДЕНТСЬКА РАДА ГУРТОЖИТКУ


Голова студентської ради – Леонтієва Анастасія

Заступник – Дасига Дмитро

Секретар – Дрик Ольга

Навчальний сектор та відповідальні за кімнату самопідготовки Давидова Наталія, Волошина Вікторія


Культурно-дозвіллєвий сектор 


Семенюк Катерина

Танасійчук Діана

Швед Анна

Мартинюк Юлія

 

Санітарно-побутовий сектор  


Пиптюк Анна

Мармій Аліна 

Борисевич Анастасія


 

Спортивно-туристичний сектор


Наклюцька Софія 

Болюх Нікіта



Староста III поверху – Гнатишен Іван

Староста IV поверху – Мостович Вікторія

Староста V поверху Бохняк Дарія


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.