Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

День студентського самоврядування

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

 

 

08 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся День студентського самоврядування.

Протягом дня пройшли бліц опитування «Запитай у директора» (студентська дирекція) та фотосесія учасників Ради студентського самоврядування «В об’єктиві – студентські лідери».

Круглий стіл за участю Ради студентського самоврядування та адміністрації коледжу «Студентське самоврядування – це твоє право і можливість змінити коледж на краще» розпочався діалогом із підведення підсумків організації Дня студентського самоврядування 17 листопада, приуроченого Міжнародному дню студента. Голова Ради студентського самоврядування Діана Скурська проінформувала, що заходи проводилися в онлайн-форматі та їх організація потребувала набуття нового досвіду комунікації студентських лідерів та членів їх команди. На сайті коледжу та на офіційній сторінці у Facebook студентська дирекція презентувала відео привітання «Зі святом, студентська родино!», промо-відео нового складу Ради студентського самоврядування «Успішні, творчі та амбітні» (Скурська Д., студентський директор і Танасійчук Д., керівник прес-центру та фото-, відео студії) та книжкову виставку «Траєкторія студентського життя», яку підготували працівники бібліотеки (Осадчук Л.А., Владика Л.І.). Голова старостату Давидова Наталія поділилася враженнями про проведення занять студентами-дублерами викладачів та набуття ними першого педагогічного досвіду.

Захід продовжився відзначенням кращих студентів та активних учасників студентського самоврядування сертифікатами, грамотами, цінними подарунками «Творчі. Ініціативні. Успішні».

Сертифікатами про перемогу в конкурсі «Кращий студент коледжу – 2021» нагороджені: Агапієв Дмитро (446 (ОМДМР) група), Гудзяк Владислав (413 (ДІ) група), Гула Анна (457 (ВТЗ) група), Давидова Наталія (3134 (НПМ) група), Наклюцька Софія (446 (ХРГ) група), Руснак Надія (457 (КФВ) група), Хрущ Діана (368 (ММЕ) група), «Кращий спортсмен коледжу – 2021» – Гнатишен Іван (413 (ДІ) група.

Грамотами та цінними подарунками за активну участь в роботі Ради студентського самоврядування коледжу нагороджені: Скурська Діана (446 (ХРГ) група), Степанов Іван (3134 (НПМ) група), Давидова Наталія (3134 (НПМ) група), Танасійчук Діана (357 (КФВ) група), Семенюк Катерина (268 (ММЕ) група), Лопушанська Анна (357 (ВТЗ) група), Пилипюк Діана (237 (ДІ) група), Гринчук Анастасія (1138 (ММЕ) група), Буринська Дар’я (145 (НХРГ), Марчук Крістіна (1138 (ММЕ) група), Тамойко Анастасія, Швед Анна (237 (КФВ) група), Дмітрієв Григорій (48 (ММЕ) група), Шаткевич Христина (268 (ДПМ) група), Зелінська Катерина (145 (ВТЗ) група), Рейтаровська Ольга (446 (ХРГ) група).

За активну участь в роботі студентської ради гуртожитку грамотами нагороджені: Леонтієва Анастасія, Дрик Ольга, Проців Павлина (48 (ММЕ) група), Дасига Дмитро, Гнатишен Іван, Роздайгора Володимир (413 (ДІ) група), Борисевич Анастасія (413 (НПМ) група).

За активну участь в громадському житті коледжу та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджені грамотами: Руснак Надія (457 (КФВ) група), Гудзяк Владислав (413 (ДІ) група), Козловська  Вікторія (457 (ВТЗ) група), Гула Анна (457 (ВТЗ) група), Пиптюк Анна (413 (НПМ) група), Шевцова Ольга (457 (ВТЗ) група), Мельник Вероніка (457 (ВТЗ) група), Кулай Андрій (457 (ВТЗ) група), Олійник Катерина (457 (ВТЗ) група), Кас’ян Олександра (357 (ВТЗ) група), Безкоровайна Катерина (357 (ВТЗ) група), Бурдейна Тетяна (357 (ВТЗ) група), Борисова Оксана (357 (КФВ) група), Бохняк Дарія (457 (ВТЗ) група).

Студентське самоврядування – це право і можливість кожного студента змінити коледж на краще. Будьте активними! Ініціюйте! Досягайте! Станьте успішними!

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.