Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (8)
Січень 2022 (13)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Митці в гостях у студентів

Митці в гостях у студентів

Митці в гостях у студентів

Свято екранних видів мистецтв

 

Митці в гостях у студентів

 

 

23 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулося свято екранних видів мистецтв, яке складалось з урочистої частини під назвою «Митці в гостях студентів КФВ» та посвяти першокурсників спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» в студенти. Святкові заходи були приурочені Всесвітньому дню кіно.

Ведучими свята були Дарія Мельник та Григорій Васильєвих, які познайомили присутніх з короткою історією народження та становлення кіномистецтва.

Після цього вони запросили до слова гостей свята, серед яких – фотохудожник, член спілки фотохудожників України, киянин, засновник та куратор ART-об’єднання «Kyivphotos-HaII 2012» Валерій Лещинський, який в урочистій обстановці вручив почесну грамоту, члену спілки фотохудожників України кам’янчанину Роману Уварову. Пан Валерій провів майстер-клас, де поділився зі студентською молоддю своїми творчими напрацюваннями, досвідом у організації фото проєктів, запросив їх до участі у фестивалях та фотоконкурсах художньої фотографії.

Валерій Лещинський запросив до слова фотохудожницю, диктора українського радіо, поетесу, журналістку Ірину Антонович, яка читала свої поезії, що коментували її фотороботи.

Ведучі свята запросили всіх на фотозону, яку дбайливо і креативно підготували студенти-старшокурсники.

Під час антракту усі бажаючі могли переглянути фотоархіви та світлини з фотовиставок студентів та випускників спеціалізації. Ведучі свята запросили на умовну сцену студентів першого курсу Гринчук С., Каньосу О., Мартинович А., Нартовську А., Прокопчук М.. Соловей Д., Фтемову В. і вручили їм пам’ятні подарунки, після чого провели вікторину під назвою «Що ми знає про кіно та фотографію?», відповіді глядацьке журі оцінювало бурхливими оплесками.

Фіналом святкування став перегляд відеофільмів випускників спеціалізації – дипломної роботи «Гармаш в кадрі та поза кадром» студентки Київського національного університету культури і мистецтв, факультету кіно і телебачення, кафедри кіно-, телемистецтва Вергун Д., а також дипломних робіт студентів коледжу Цюпак Анастасії «Подільський Ван Гог» та Кушнір Юлії «Паровані, як горнятка паровані» (2-D анімація).

Студенти 237 групи Васильєвих Г. та Гладій Д. здивували несподіванкою, розігравши для глядачів улюблених персонажів з відомих фільмів.

Свято завершилось щирими побажаннями від студентської родини викладачам та гостям свята. Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли студенти усіх академічних груп та викладачі спеціалізації.

Фотозйомку здійснював Легецький А. (457 група), відеозйомку – Бутилюк М. (357 група).

 

Митці в гостях у студентів Митці в гостях у студентів Митці в гостях у студентів Митці в гостях у студентів Митці в гостях у студентів Митці в гостях у студентів

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.