Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

Лист Міністерства освіти і науки України

 

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

 

 

Відповідно до листа Першого заступника Міністра освіти і науки України Андрія Вітренка від 22 грудня 2021 року № 1/22642-21, враховуючи бездоганну працю та особистий внесок у розроблення стандартів фахової передвищої освіти, відзначено роботу члена підкомісії зі спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, заступника директора з навчальної роботи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Ігоря Івановича Червоногродського.

В листі йдеться про те, що на виконання Закону України «Про фахову передвищу освіту» наказом Міністерства від 05.01.2021 № 29 «Про внесення змін до персонального складу Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України» затверджено персональний склад Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, до яких включені представники закладів освіти України.

Членипідкомісіїзі спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво Науково-методичної комісії з культури і мистецтва сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України під головуванням І.І. Червоногродського розробляли стандарт фахової передвищої освіти за спеціальністю 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», який затверджено та введено в дію наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 15 червня 2021 р. № 432.

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.