Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Ювілей коледжу » Ювілейна палітра

Ювілейна палітра

Ювілейна палітра

Цикл заходів з нагоди відзначення ювілею коледжу

 

Ювілейна палітра

 

 

2020-2021 навчальний рік – ювілейний для нашого коледжу. З нагоди відзначення 90-річного ювілею в коледжі відбувся цикл заходів:

«Митець і педагог». Презентація книги про Олексійчука М.А. Книгу презентував Мартинюк А.К., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, випускник коледжу.

«Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020): топ-10 досягнень», презентація електронної фотокниги на сайті коледжу. Над виданням працювали: відповідальний за випуск Нижник С.В.; укладачі: Павлюк О.Я., Никитюк С.С.; комп’ютерна верстка Філіпчук Т.М.; технічна підтримка Шумілова І. В.

«Кам’янець-Подільському коледжу культури і мистецтв – 90», книжково-ілюстративна експозиція, яка експонувалася впродовж ювілейного року. На виставці представлені документальні джерела та фотодокументи з історії і розвитку навчального закладу та інформація про творчі досягнення, нагороди, відзнаки. Бібліотекарі Осадчук Л.А. та Владика Л.І. презентували виставку офлайн для студентів академічних груп, а також на сайті коледжу в розділі «Бібліотека» та у Фейсбуці.

«Віхи творчого 90-ліття», презентація музейної експозиції, у якій представлені архівні документи з історії навчального закладу та «Музей – документальна пам'ять творчих досягнень коледжу», презентація ювілейної експозиції до 15-річчя з часу створення музею. Над створенням музейної експозиції працювали: Павлюк О.Я., Никитюк С.С., Булаєнко В.О. та Філіпчук Т.М.

«Лабіринти душі», виставка творчих робіт студентів спеціальності «ОМДР». 26 лютого 2020 року в міській виставковій залі відбулася презентація дипломних, курсових та практичних робіт, виконаних студентами коледжу, спеціальності ДПМ, ОМДМР. Організували виставку викладачі: Павлюк О.Ф., Луць С.В., Дубінська О.В., Горна Л.А., Майгур Т.В., Желіховська М.В.

«Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія і сучасність», презентація довідково-бібліографічного видання в музеї (Павлюк О.Я., Никитюк С.С., Булаєнко В.О. та Філіпчук Т.М.).

Створено презентаційні видання (електронні книги): «Студентське самоврядування: територія успіху, творчості та креативу», до 30-річчя з часу створення; «Циклова комісія культурологічних дисциплін: творча біографія, персоналії, яскраві події»; «Навчальний заклад починається з бібліотеки»; «Уклін любові, шани і поваги», до 15-річчяз часу створення первинної організації ветеранів; «Поліфонія талантів», до 5-річчя з часу створення народного вокального ансамблю естрадного співу «BLACK and WHITE». В підготовці видань взяли участь Павлюк О.Я., Никитюк С.С., та Філіпчук Т.М.

Інформація про ювілейні заходи розміщена на сайті коледжу в розділі «Музей», рубриці «Ювілеї коледжу», а також представлено «Альбом ювілейних вітань» за матеріалами та вітаннями, які опубліковані в Фейсбуці до ювілею коледжу.

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.