Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (8)
Січень 2022 (13)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Соборна і свята єдина Україна

Соборна і свята єдина Україна

Соборна і свята єдина Україна

Історична година

 

Соборна і свята єдина Україна

 

 

21 січня 2022 року з нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті героїв Крут в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено історичну годину «Соборна і свята єдина Україна». Захід організували викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін Р. Розумовська та циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Т. Бойчук (режисер-постановник) та О. Козак (викладач зі сценічної мови).

Зі вступним словом до учасників зібрання звернулась голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін Н. Городецька, яка зазначила, що важливо пам’ятати визначні дати історії України, аби зберегти та примножити здобутки попередніх поколінь.

Під час зустрічі студенти та викладачі коледжу згадали історичні події – проголошення Української Народної Республіки, Акту злуки УНР та ЗУНР, а також трагічну сторінку нашої історії – бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути.

Присутні вшанували пам'ять українців, які загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу.

Активну участь в підготовці та проведенні історичної години взяли студенти 245 група спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» В. Бабурик, А-М. Березницька, С. Горбовцова, А. Кітаєвич, В. Кухта, В. Перепичка, Д. Петрик, А. Сніцар, О. Стрільчук, В. Шевчук та А. Шуляр (відеопроєкція). Бібліотекарі Л. Осадчук та Л. Владика підготували книжкову виставку «Моя Україна: соборна, вільна, неподільна». Фотозвіт – лаборант В. Уваров.

Підсумував захід директор коледжу С. Нижник, який привітав колектив закладу з величним державним святом – Днем Соборності України. У своєму зверненні Сергій Володимирович зосередив увагу на жертовності українського народу, його героїчних вчинках заради миру і процвітання нації.

Віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Адже лише в єдності і соборності душ можемо досягти величної мети – побудови вільної і демократичної України.

 

Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна Соборна і свята єдина Україна

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.