Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (8)
Січень 2022 (13)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » 28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»- 2022   Вже одинадцятий рік редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, Головних управлінь Держпраці до Всесвітнього дня охорони праці проводить конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Головною метою Конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.  Основними завданням - формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках; профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих; активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості; виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

   Своє бачення охорони праці в різних галузях та безпеки праці в умовах карантину продемонстрували студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» під керівництвом  викладача циклової комісії ОМДМР  Майгур Т.В. 10 лютого 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулася виставка-конкурс малюнків, яка проводилася в рамках ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022. За підсумками виставки-конкурсу 13 робіт студентів були відібрані для участі у регіональному турі конкурсу.

  До Всесвітнього дня охорони праці в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області відбувся другий етап конкурсу. Компетентне  журі під головуванням начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області Олександра Малюзіна, визначили та обрали переможців.  Роботи переможців  візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться після перемоги України у війні. Студентка ІІІ курсу Слободянюк Анна посіла третє місце, представивши на конкурс роботу  «Це важливо!» (художній керівник Майгур Т.В.). 

   Вітаємо з перемогою та бажаємо нових ідей щодо виховання культури безпеки праці майбутнього фахівця.


                                                                                                                             Валентина Булаєнко, інженер з охорони праці

      


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.