Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту

Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту

Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту

Відкрите заняття


   16 травня 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулось відкрите заняття з навчальної дисципліни «Диригування та читання хорових партитур» на тему «Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту», яке проводилось в онлайн-форматі.
    Заняття провела Столаба Т.В.,  викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних  дисциплін зі студенткою ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»  Давидовою Н. (гр. 3134) 
    Мета заняття: навчити правильно відображати жестами різні динамічні відтінки; розвивати музичне мислення, пам’ять, увагу студента для передачі змісту та характеру творів засобами музично-виконавської виразності;  формувати загальнокультурні та пізнавальні компетенції студента;  виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку студента.
  На занятті були присутні Никитюк С.С. та Григорків Л.А., методисти коледжу; Рудько Е. Й., Боднар О. Л., Бєлєуш І. С., Виниченко Н. В.,  викладачі комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, які відзначили, що викладачка продемонструвала високий рівень професійної майстерності та досягла поставленої мети. Студентка вільно володіла теоретичними знаннями та практичними вміннями. 
Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.