Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2022 (30)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Браслети дружби

Браслети дружби

Браслети дружби

Майстер-клас із макраме


   

   18 травня 2022 року в рамках Освітнього хабу Хмельниччини на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся другий майстер-клас «Браслети дружби». 

  Організатори майстер-класу – Горна Л. А., Дубінська О.В., Майгур Т. В., Павлюк О.Ф., викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

   На майстер-класі учасники мали можливість виготовити  браслети дружби в техніці вузликового плетіння – макраме.

Браслет дружби або фенечка (фенька) – це браслет, який є символом дружби й передається від одного іншому. Ці браслети зроблені вручну й зазвичай плетуть їх з ниток. Існує безліч різних візерунків і стилів плетіння. Це особливий вид макраме. 

   Браслети з ниток сьогодні стали надзвичайно популярними. Такі браслети носять не по одному, а цілими рядами, по кілька екземплярів. На руках браслети виглядають дуже стильно та модно. У давнину подібними прикрасами захищалися від підступів злих сил, дарували богам, обмінювалися на знак закріплення спілок. Сьогодні дарування браслета дружби має велике сентиментальне значення, оскільки показує другові, що він чи вона є особливим для того, хто дарує браслет.

   На майстер-класі учасники власноруч виготовили браслети дружби із ниток патріотичних кольорів – блакитної та жовтої. Кожен учасник майстер-класу, виготовивши браслет, подарував свій виріб іншому учаснику. У всіх був патріотично піднесений настрій, тому вже традиційно усі присутні заспівали пісню «Ой у лузі червона калина…». 

   По завершенню заходу учасники зібрались за столом посмакувати ароматним чаєм з медом, обговорити цікаві моменти зустрічі та теми наступних занять. 

                                                                                                                                   Лариса ГОРНА, Тетяна МАЙГУР, 

                                                                                                                                   викладачі циклової комісії ОМДМР 

 

Браслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружбиБраслети дружби

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.