Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Дякуємо за найкращі роки нашого життя

Дякуємо за найкращі роки нашого життя

Дякуємо за найкращі роки нашого життя 

Зустріч випускників     27 травня 2022 року відбулася зустріч випускників  спеціальності «Хореографія» 2017 року. 

   В музеї коледжу випускники ділилися своїми професійними досягненнями, згадували щасливі студентські роки, своїх улюблених викладачів та однокурсників. В музейних альбомах, афішах та презентаційних виданнях вони знайшли свої фото, згадали виховні заходи та концерти, в яких брали активну участь, дні студентського самоврядування, творчі  справи з організації дозвілля в гуртожитку. Це були веселі, щасливі  та безтурботні  моменти студентського життя, а водночас це був час професійного зростання - академпокази, заліки, екзамени та перемоги в престижних конкурсах хореографічного мистецтва.

   «Щасливі знову побувати в рідних стінах. Зібралися сьогодні не всі, адже війна змінила наше життя та внесла корективи у наші  плани.  Дякуємо за найкращі роки нашого життя! Дуже любимо, поважаємо! Обіцяємо повернутися знову!!!» - такі теплі слова залишили випускники у книзі відгуків музею.

 

Дякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життя Дякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життяДякуємо за найкращі роки нашого життя

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.