Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису

Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису

Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису

Майстер-клас

 

 

   25 травня 2022 року, відповідно до програми «HAND MADE», в рамках Освітнього хабу Хмельниччини відбувся майстер-клас «Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису».  

   Захід було проведено на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Організатори майстер-класу - викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" – Т. В. Майгур та Л. А. Горна.

   Учасники майстер-класу – жителі різних регіонів України, ознайомилися з історією писанкарства, традиціями, звичаями та обрядами, пов’язаними із виготовленням писанок, легендами та переказами про писанку, писанковими символами; особливостями виготовлення барвників, технологічними прийомами писанкарства, інструментами та матеріалами. 

Майгур Т. В. пояснила суть та значення справжньої писанки, зміст її символів та кольорів, мету виготовлення.

   Присутні мали можливість ознайомитись із традиційними техніками розпису та технічними прийомами виготовлення крашанок, дряпанок, крапанок, а також із новаторством у писанкарстві, роботами сучасних майстрів. Окрему увагу було приділено писанкарству Поділля.

   На майстер-класі панувала тепла дружня атмосфера. Усі із захопленням поринули у процес виготовлення писанок восковою технікою, ділилися один з одним позитивними емоціями та враженнями, милувалися результатом своєї роботи та досягненнями інших учасників майстер-класу. 

                                                                                                                               Тетяна МАЙГУР,

                                                                                                                               викладач циклової комісії ОМДМР

 

Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розписуПисанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.