Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вчення – це світло і свобода

Вчення – це світло і свобода

Вчення – це світло і свобода

Урочистості з нагоди Дня знань

 

Вчення – це світло і свобода

 

 

01 вересня студентська спільнота Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв традиційно відзначила День знань. І хоча цьогорічне свято затьмарене війною, молодь радісно поверталась до рідних стін своєї alma mater.

У фойє коледжу на присутніх чекала виставка творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», а в бібліотеці – книжкова виставка «Україна. Життя. Перемога».

В концертній залі пройшли урочистості під назвою «Вчення – це світло і свобода», які підготували студенти II та IV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (керівник – Інна Семенків). Програму прикрасили концертні номери у виконанні студентів ІІ курсу спеціальності «Хореографія», студентки спеціальності «Музичне мистецтво естради» Анастасії Гринчук, а також викладачки коледжу Тетяни Столаби та випускниці 2022 року Анастасії Столаби. Творчий задум роботи втілив студент випускного курсу спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи" Артем Яніцький.

Студенти та викладачі вшанували хвилиною мовчання Героїв України – випускників, викладачів та батьків студентів, які трагічно загинули в боротьбі із ворогом.

Присутніх привітав директор коледжу Сергій Нижник, який відзначив подяками кращих студентів і побажав успішного навчального року під мирним небом, тримаючи культурний та інформаційний фронт.

Після урочистостей куратори академічних груп провели годину мужності «Ми українці: честь і слава незламним» для студентів I-IV усіх спеціальностей. Відео- та фотозйомку заходів здійснили студенти спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

 

Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода Вчення – це світло і свобода

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.