Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Дружба мистецьких коледжів

Дружба мистецьких коледжів

Дружба мистецьких коледжів

Свято першокурсника

 

Дружба мистецьких коледжів

 

 

09 вересня 2022 року в навчальному корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у провулку Круглому, 5 розпочали навчання студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця, який вимушено базується в нашому місті у зв’язку із воєнними подіями на Донеччині.

Викладачів та студентів навчального закладу привітав з початком навчального року директор Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Сергій Нижник, який отримав почесну відзнаку від заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної за активне сприяння в організації освітнього процесу бахмутян.

Принагідно директорка Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Інна Михайлова, яка теж завітала на свято, відвідала центральний корпус Кам’янець-Подільського коледжу і ознайомилась з умовами навчання здобувачів освіти в період воєнного стану.

 

Дружба мистецьких коледжів Дружба мистецьких коледжів Дружба мистецьких коледжів Дружба мистецьких коледжів Дружба мистецьких коледжів

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.