Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вчилися рятувати життя

Вчилися рятувати життя

Вчилися рятувати життя

Тренінг з невідкладної домедичної допомоги

 

Вчилися рятувати життя

 

 

26 вересня 2022 року студенти 23567 та 146 груп Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв взяли участь у навчальному тренінгу з надання невідкладної домедичної допомоги у рамках проведення тижня безпеки життя.

Організатори заходу – інженер з охорони праці Валентина Булаєнко, викладач курсу «Основи медичних знань» Софія Никитюк, та викладач предмета «Захист України» Анатолій Сікора. Тренінг провів інструктор Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Юрков.

У ході тренінгу студенти дізналися багато актуальної інформації, зокрема, що долікарська допомога надається людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки і полягає у застосуванні найпростіших засобів на місці події до прибуття медичного працівника. Від того, наскільки своєчасно і правильно надано першу медичну допомогу, багато в чому залежать життя і здоров’я потерпілого.

Учасники мали змогу відпрацювати практичні навички, а саме: оцінити стан потерпілого та визначити, якої допомоги в першу чергу він потребує; надати постраждалому відновного положення; забезпечити вільну прохідність верхніх дихальних шляхів; здійснити серцево-легеневу реанімацію; зупинити кровотечу шляхом накладання компресійної пов’язки, джгута, турнікета.

Від тренінгу залишилися яскраві, позитивні враження, а найголовніше – навички, мета яких не розгубитися, не нашкодити і правильно допомогти, а можливо й врятувати чиєсь життя. Студенти усвідомили, що вміння надавати домедичну допомогу потрібні кожному. Хочеться вірити, що отриманий досвід їм не знадобиться, але в нинішніх реаліях з цими знаннями почуваєш себе впевненіше.

 

Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя Вчилися рятувати життя

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.