Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

Екскурсія студентів до бібліотеки ім. К. Солухи

 

Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

 

 

21 вересня 2022 року студенти III-IV курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» відповідно до програм навчальних дисциплін «Навчальна практика з МСКД», «Навчальна практика зі спеціалізації» відвідали міську центральну бібліотеку імені Костя Солухи. Ініціаторами екскурсії були викладачі Людмила Григорків, Наталія Яворницька, Ніна Латюк, Ольга Новіцька-Саричева.

Екскурсія книгозбірнею розпочалась із ознайомлення зі структурою бібліотеки, з якою студентів познайомила бібліограф І категорії Олена Дачковська.

Основою другої частини зустрічі було знайомство студентів з формами роботи бібліотеки. З цікавими фактами життя і діяльності політичного, громадського та церковного діяча, педагога, засновника і першого ректора Кам’янець-Подільського державного українського університету, митрополита Української автокефальної православної церкви Івана Огієнка присутніх познайомила провідний бібліограф відділу краєзнавства Оксана Мельник.

Регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» та голова громадської організації «Просвіта» в місті Кам’янці-Подільському Славко Полятинчук представив автобіографічну довідку про діяльність Івана Огієнка на теренах Кам’янця-Подільського і запросив присутніх познайомитись з виставкою наукових та історичних видань Івана Огієнка.

 

Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.