Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Заради майбутнього!

Заради майбутнього!

Заради майбутнього!

Відзначаємо професійні свята

 

Заради майбутнього!

 

 

Щоденні події, новини не дають ні на секунду забути, що наша країна борониться від агресора у страшній, несправедливій війні. Але ми не дамо зламати наш дух, бо ми українці підтримуємо і поважаємо один одного. Ми шануємо ті цінності, які боронять військові на сході заради майбутнього! Безмежно дякуємо збройним силам України за можливість працювати, навчатися і жити.

30 вересня 2022 року студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв привітали викладачів з нагоди свят: Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти.

Розпочався святковий день відзначенням бібліотечних працівників коледжу, які організували та провели цикл заходів «Бібліотека – мудрість світу і зброя слова». З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек директор коледжу Сергій Нижник нагородив працівників книгозбірні Лілію Осадчук, Лесю Владику та Тетяну Філіпчук почесними грамотами.

В концерті, що пройшов в актовій залі коледжу та був присвячений Дню працівників освіти, взяли участь Ярослава Муляр (клас викладача Ніни Виниченко), Наталя Давидова, (клас викладача Тетяни Столаби), Олена Добровольська, (клас викладача Ольги Боднар), Діана Хрущ (клас викладачів Тетяни Столаби та Володимира Гермака), Катерина Семенюк (клас викладача Ніни Виниченко), Анастасія Гринчук (клас викладача Тетяни Столаби), студенти 44 групи спеціальності «Хореографія» (клас викладача Ірини Літинської) та випускник коледжу Олег Прокопишен.

Директор коледжу Сергій Нижник привітав освітянську спільноту коледжу з професійними святами та подякував викладачам Ігорю Червоногродському та Олександру Красіличу, які боронять територіальну цілісність України у лавах ЗСУ.

Захід організували та провели студенти 345 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», художній керівник Тетяна Бойчук, викладач зі сценічного мовлення Ольга Козак, звукомузичне оформлення – Ігор Форкун.

Крім того, з професійним святом вітали педагогів гості навчального закладу. Зокрема, педагогічний колектив отримав подяку та грошовий сертифікат від депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко, а також відзнаки громадської організації «Аварійно-рятувальне об’єднання України».

Фотозвіт – лаборант Владислав Уваров, студенти спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» Діана Танасічук та Дмитро Руденко.

 

Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього! Заради майбутнього!

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.