Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вивчення хорового диригування

Вивчення хорового диригування

Вивчення хорового диригування

Відкрите заняття

 

Вивчення хорового диригування

 

 

06 жовтня 2022 року викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Тетяна Столаба провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Диригування та читання хорових партитур» зі студенткою 2148 групи Дарією Адамчук на тему «Методика вивчення хорового твору диригентом хору» (концертмейстер Тетяна Нелюбова).

Поставлена мета заняття досягнута, викладач досконало володіє методикою викладання фахових дисциплін, використовуючи проблемно-пошукові, вербальні, наглядно-показові та практичні методи навчання. У ході відкритого заняття активно використовувалися міждисциплінарні зв’язки з теорією музики, сольфеджіо, ансамблем. Заняття було продуктивним та результативним, пройшло на високому організаційно-методичному рівні. Студентка продемонструвала належний рівень теоретичних знань та практичних вмінь.

В обговоренні відкритого заняття взяли участь заступник директора з навчальної роботи Петро Гаврилюк, методист коледжу Софія Никитюк, голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Емілія Рудько, викладачі циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Ольга Боднар та Ніна Винниченко, які дали високу оцінку професійній майстерності викладача Столаби Т. В., зазначивши, що вона володіє вмінням чітко, логічно й доступно пояснити навчальний матеріал, активно використовує особистий показ окремих фраз музичних творів, створює доброзичливу атмосферу творчої співпраці.

 

 Вивчення хорового диригування Вивчення хорового диригування

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.