Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

Робочий візит голови обласної ради

 

Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

 

 

11 листопада 2022 року голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочий візит до Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Очільниця облради подякувала адміністрації коледжу за активну волонтерську діяльність та допомогу переміщеному до нашого міста Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця, адже в умовах війни, на жаль, багато бізнесових структур, держустанов, закладів різних сфер діяльності країни, у тому числі освіти та культури були релоковані в більш безпечні тилові регіони України.

«Між закладами діє активна творча співпраця. За це щиро хочу подякувати керівнику та працівникам нашого закладу культуру комунальної власності обласної ради. Також разом вони долучаються й до корисної та необхідної роботи у волонтерському центрі», – зазначила на своїй Facebook-сторінці Віолета Олександрівна, а також нагородила колектив коледжу подякою та цінним подарунком з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги Активна творча співпраця – гарантія успіху та перемоги

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.