Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Ми з України

  Ми з України

  Ми з України

  День захисників та захисниць України

   

  Ми з України

   

   

  14 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави – День захисників та захисниць України. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися за незалежність країни і продовжують боротися за суверенітет держави в російсько-українській війні, а також згадують тих, хто віддав життя на полі бою.

  Спеціально до свята студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», учасники народної театр-студії «На Зарванській» підготували відеоролик «Ми з України», в якому висловили власні переживання сучасності українського народу та віру в його перемогу у боротьбі із ворогом. Режисер – Інна Семенків, відеограф – Віталій Василенюк.  18 жовтня 2022 року студенти 345 групи провели годину патріотичного виховання для студентів 1-ших курсів. У підготовці та проведенні заходу під керівництвом голови циклової комісії соціально-економічних дисциплін Ніни Городецької взяли участь Віолетта Бабурик, Богдана Божинська, Ангеліна Кітаєвич, Дарія Петрик, Ангеліна Сніцар, Ольга Стрільчук та Вікторія Шевчук.

  Ми з України Ми з України Ми з України Ми з України 


  Відеокліп на пісню Анни Трінчер «Не залишай мене одну» підготувала студентка Ярослава Муляр (клас Ніни Виниченко). Відеограф Viktor Dinovsky, студія звукозапису «Rozmay rekords» (Олег Григоренко).

   

   

   

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.