Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Юрій Кондратюк – геній в обставинах

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

Засідання гуртка з фізики і астрономії «Дослідники»

 

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

 

 

25 жовтня 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв в рамках засідання гуртка з фізики і астрономії «Дослідники» (керівник – Сергій Шленчак) для студентів І-ІІ курсів була проведена година цікавої інформації «Юрій Кондратюк – геній в обставинах» з нагоди 125-ї річниці від народження вченого.

Під час цього заходу студенти ознайомилися з біографією вченого, переглянули документальний фільм «Кондратюк», слухали поетичні твори у виконанні студентів коледжу.

У проведенні інформаційної години взяли участь студенти 113578 групи (ВТЗ) Евеліна Данилевич, Ксенія Дмітрієва, Руслана Волинчук, Богдана Ільєва, Артем Карпенко, Дарія Клонюк, Олена Чорнописька (викладачі Красіліч І.М., Козак О.В.).

Фотозйомку заходу здійснили студенти 23567 групи (КФВ) Софія Гринчук та Олена Каньоса, технічне забезпечення – студент 113578 групи (ДІ) Григорій Стефанюк.

 

Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах Юрій Кондратюк – геній в обставинах

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.