Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » SOS. Штаб громадянської оборони

  SOS. Штаб громадянської оборони

  SOS. Штаб громадянської оборони

  Майстер-клас для дітей

   

  SOS. Штаб громадянської оборони

   

   

  29 листопада 2022 року циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв в рамках проєкту благодійної організації «SOS. Штаб громадянської оборони» провела майстер-клас для дітей, які прибули на реабілітацію в Кам'янець-Подільський.

  Захід проведено з метою поліпшення психічного стану дітей, які травмовані війною, шляхом тривалого проживання з однолітками у безпеці, в рекреаційних зонах, туристичних та готельних комплексах мальовничої Західної України. Головна мета – допомогти дітям України, що потерпають від російського вторгнення.

  Викладачі Павлюк О.Ф., Дубінська О.В, Горна Л.А. та студенти ІІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Гаврилова Л., Горячок А., Лук’янова О., Сосніна О., Шаткевич Х, Пендовська А., Кицмей О., Донець В., провели ряд захопливих майстер-класів з рисунку «Експрес-портрети», «Дружній шарж» та «Витинанки».

  Старші діти позували для дружніх шаржів та портретів, які виконували студенти коледжу, та самі спробували себе в малюванні портрету та різноманітних малюнків. Молодші діти зацікавились витинанкою. Із захопленням витинали сюжети «Дерева життя», а також сюжети своїх захоплень – театром, хореографією. Та найбільшої радості принесла витинанка з зображенням своїх домашніх улюбленців. Вони згадували зі сльозами на очах про тварин, які залишились у домівках на сході України.

  «Чужих дітей не буває. Всі діти України – наші, рідні. Де б вони не перебували, якщо це Україна – вони у себе вдома. І коли їм потрібна допомога, ми всі маємо допомогти», – зазначила Світлана Гумінська, координаторка проєкту, представниця Благодійного фонду «SOS Штаб громадянської оборони».

   

  SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони SOS. Штаб громадянської оборони

   

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.