Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Код нації

  Код нації

  Код нації

  Урочистості з нагоди Дня художника

   

  Код нації

   

   

  19 жовтня 2022 року в художньому корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбулись урочистості під назвою «Код нації» з нагоди Дня художника, який відзначається щороку другої неділі жовтня.

  Цього року День художника проходив у важких умовах війни та повітряних тривог. Тому і тема заходу була приурочена військовим подіям України та збереженню нашої державності засобами мистецтва. «Код нації» – важливий код народу, який зберігає своє коріння на підсвідомості.

  В рамках заходу відбулись конкурс вишивки «Етно плюс», конкурс інсталяції «Український вінок», конкурс колажу «Я художник», конкурс листівки «Україна майбутнього». Також відбулось представлення першого курсу та посвята їх у ряди художників нашого коледжу згідно з українськими традиціями.

   

  Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації

   

   

  Святкові заходи з нагоди Дня художника продовжились 26 жовтня 2022 року відкриттям виставки творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» у міській виставковій залі.

  На виставці були представлені роботи студентів, виконані в техніках живопису, графіки, розпису по склу, нетканому гобелену, ткацтву, аплікації, витинанці, та роботи, виконані у змішаних та авторських техніках.

   

  Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації Код нації

   

   

  Тематика робіт була приурочена українській культурі та боротьбі нашого народу у війні з російськими агресорами. Роботи надзвичайно актуальні для нашого непростого часу та передають віру у перемогу та мир в Україні. З такою молоддю Україна обов’язково буде існувати і процвітати.

   

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.