Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Участь у конкурсі


   З 11 листопада по 02 грудня 2022 року відбувся ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, у якому взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

   Змагання проходило в 4 етапи на платформі HUMAN у форматі тестових завдань. Організатор участі студентів коледжу – Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.

  Метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Завдання Марафону розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

   Для участі в конкурсі зареєструвалося понад 30 тисяч учнів та студентів. За підсумками змагання фіналістами стали 20 565 учасників.

   За результатами 4 етапів студенти коледжу здобули перемогу та отримали відповідні дипломи.

   І місце – Галачинська В., Зелінська К., Степанишена З., Самарук Я. (гр. 23567), Троян І. (гр. 2148), Кобринська К., Шаравара С. (гр. 146)

   ІІ місце – Богомолов О. (гр. 2148);

   ІІІ місце – Мальотіна А. (гр. 146);

   Диплом за участь – Хлібовська К. (гр. 146).

   Вітаємо з перемогою!

ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мовиІнформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.