КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (9)
Квітень 2019 (19)
Березень 2019 (23)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (14)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » СНІД: знати, щоб жити

СНІД: знати, щоб жити

СНІД: знати, щоб жити

Інформаційна година


1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Все більше і більше молодь хвилює проблема синдрому набутого імунного дефіциту. Підтвердженням цього став захід, який підготували студенти 350 групи  Юлія Ліщук і Катерина Статко.  Інформаційна година «СНІД - ворог непомітний, але смертельний» відбулася в бібліотечному корпусі для студентів денної та заочної форми навчання.  Метою заходу була профілактика ВІЛ–інфекції та СНІДу серед студентської молоді, популяризація здорового способу життя. Молоді люди, які найбільш вразливі до зараження, мають знати про ризики інфікування, причини і наслідки захворювання. Студенти-випускники розповіли про небезпечну хворобу, дали інформацію про те, як не заразитися цим невиліковним недугом.  Яскравим доповненням до розповіді стали емоційні відеоматеріали. Була підготовлена книжкова полиця «ВІЛ/СНІД -  загроза життю людини» та огляд літератури.

 Символічні червоні стрічки та запалені свічки стали символом пам’яті про тих хто загинув від хвороби,  підтримки соціального руху ВІЛ-позитивних громадян і застереженням проти загрози зараження хворобою.

 

СНІД: знати, щоб жити СНІД: знати, щоб жити СНІД: знати, щоб жити