Зелене мистецтво
Мистецьке партнерство триває
Успішної професійної кар’єри, дорогі випускники! Урочистості з нагоди вручення дипломів
Місія «Ікс». Практична робота
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2019 (9)
Жовтень 2019 (17)
Вересень 2019 (23)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (25)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Об’єднані музикою

Об’єднані музикою

Об’єднані музикою

Ювілей «Музичної вітальні»

 

В грудні 2013 р. виповнюється 30 років з часу створення студентського музичного об'єднання “Музична вітальня”, яке є невід'ємною складовою виховної роботи коледжу, творчою лабораторією, яка впродовж усіх років свого існування знайомить студентів з творчістю українських та зарубіжних композиторів, дає можливість насолоджуватись мистецтвом музики, пісні,  сприяє відродженню фольклорних скарбів Подільського краю, дарує радість спілкування та єднає викладачів і студентів спільною творчою справою.

«Музична вітальня» була створена з метою популяризації музичного мистецтва серед молоді. В школах, навчальних закладах та гуртожитках міста  організовувались бесіди, лекції-концерти та музичні години до проведення яких залучались  викладачі та студенти. З часом студентське об'єднання спрямовувало свою діяльність на поглиблення знань студентів нашого навчального закладу з музично-теоретичних дисциплін, удосконалення їх виконавської діяльності та організації змістовного дозвілля. У теплій, дружній атмосфері, за чашкою чаю ведуться розмови про творчість музикантів та композиторів-ювілярів, обговорюються новинки мистецтва, знайомляться із випусками «Музичного календаря», який став джерелом інформаційної підтримки діяльності об'єднання.

В музеї історії коледжу залишилися документальні свідчення про історію заснування та творчу діяльність «Музичної вітальні».  В концертних  афішах, світлинах та директивних документах відзначені цікаві засідання: «Зачаруй мене славнозвісною українською піснею», «Музика і живопис», «Музика в житті Т.Шевченка», «Л.Українка і музика», «Музичні жанри», «У прабабусиній сорочці», «Хто співає, той щасливий» та інші. Варто зазначити, що на засідання студентського об'єднання постійно запрошувалися композитори-кам’янчани Ігор Краєв’янов, Владлен Жарін, Сергій Носік, Олексій Бец, Микола Мельник.

Більше як чверть століття «Музичною вітальнею» керувала Марія Петрівна Кіндюх, яка і була ініціатором її створення. Закоханість у музику, пісню, талант організатора, педагога та добра, щира натура Марії Петрівни сприяли тому, що студентське об'єднання  стало улюбленим місцем нашого студентства, а на його традиціях виховувалось не одне покоління студентів музичних спеціальностей. 

Сьогодні об’єднанням керує Мартинюк Ольга Володимирівна – молодий, талановитий педагог. Проведені нею мистецькі години, відеопрезентації, огляди культурно-мистецьких подій засвідчують, що сьогодні «Музична вітальня», продовжуючи традиції та використовуючи досвід своїх попередників, переформатовується у сучасний культурно-мистецький проект коледжу. 

Варто зазначити, що значний внесок у роботу студентського об'єднання зробили викладачі циклової комісії хорових і музично-теоретичних дисциплін Рудько Є.Й., Боднао О.Л. та активні його учасники: Федорова І., Масловський В., Павлюк М., Дружинін Р., Поверга Л., Шеремета Д. (418 гр.), Аліксійчук Я. (323 гр.), Гасюк У. (318 гр.). 

 

Павлюк О.Я.,

заступник директора з навчально-виховнї роботи

 

Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою

 

Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою

 

Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою

 

Об’єднані музикою Об’єднані музикою Об’єднані музикою

 

Об’єднані музикою