Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2021 (4)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Корисні посилання
КПККіМ » Про коледж » Освітня діяльність коледжу

Освітня діяльність коледжу

 

Освітня діяльність коледжу

 

 

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв – заклад фахової передвищої освіти, комунальної форми власності, заснований Хмельницькою обласною радою, підпорядкований Міністерству культури та інформаційної політики України, безпосередньо – Департаменту інформаційної діяльності культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

 

 

 

Юридична адреса:  Україна, 32300, м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, вул. Зарванська, 3.  

 

Електронна адреса:  kpkkim@ukr.net

 

 

 

Коледж є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий рахунок в банку, гербову печатку з власною назвою, здійснює свою діяльність згідно зі Статутом, погодженим та затвердженим у відповідності до існуючих вимог.

 

В своїй діяльності коледж керується Конституцією України, законами «Про освіту», «Про фахову пердвищу освіту», наказами, постановами і розпорядженнями Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, нормативними актами Хмельницької обласної державної адміністрації, що стосуються закладів освіти. Роботу коледжу, права та обов’язки учасників освітнього процесу регламентують Правила внутрішнього розпорядку та посадові інструкції.


Освітню діяльність коледж здійснює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту України (наказ Міністерства освіти і науки України №178-л від 16.08.2017).

Відповідно до рішення Акредитаційної комісії (протоколи №125 від 26.04.2017 року та №126 від 03.07.2017) коледж визнано акредитованим за І рівнем.

 

З 2016 року коледж здійснює підготовку спеціалістів за напрямком  02 Культура і мистецтво


023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (сертифікат про акредитацію: серія КК № 23000326, виданий 12 лютого 2018 року);

024 Хореографія  (сертифікат про акредитацію: серія КК № 23000327, виданий 12 лютого 2018 року);

025 Музичне мистецтво (сертифікат про акредитацію: серія КК № 23000328, виданий 12 лютого 2018 року);

028 Менеджмент соціокультурної діяльності (сертифікат про акредитацію: серія КК № 23000329, виданий 12 лютого 2018 року);

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (сертифікат про акредитацію: серія КК № 23000325, виданий 12 лютого 2018 року).

 

Освітній процес в коледжі здійснюється українською мовою.

Розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації від 09 липня 2019 року №518/2019-р коледжу видано ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти.


Освітня діяльність в коледжі здійснюється за денною та заочною формами навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти.


Структурними підрозділами коледжу є 12 циклових комісій.

Для вирішення основних питань діяльності коледжу діють такі органи: педагогічна рада, адміністративна рада, приймальна комісія, методична рада, художня рада, рада студентського самоврядування та профспілковий комітет.


Загальний контингент студентів станом на 01 вересня 2020 року становить 261 студент.

 

За результатами державної підсумкової атестації та державної атестації випускників коледж видає дипломи про  кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та свідоцтва про повну загальну середню освіту за зразками, затвердженими Кабінетом Міністрів України.


Основним завданням коледжу є підготовка фахівців для культурно-мистецької галузі регіону, забезпечення умов гармонійного розвитку особи, реалізація творчих обдарувань, виховання фахівця якісно нового типу, який зможе поєднувати фахову майстерність, компетентність  та головні якості громадянина держави України.

Реалізація цих завдань зосереджена на пріоритетних напрямках діяльності навчального закладу, якими є освітній процес, виховання студентської молоді, організація навчально-методичної роботи та зв'язок з культурно-мистецькими установами галузі та об'єднаними територіальними громадами.

Навчальні функції закладу полягають у формуванні готовності та умінь майбутніх фахівців оволодівати надбаннями сучасної національної та світової культури і мистецтва, засвоєнні інноваційних форм соціокультурної діяльності, організації обслуговування в документально-інформаційних системах, методик викладання музичних, образотворчих, хореографічних дисциплін та опануванні ними сучасних інформаційно-освітніми технологій навчання. Організація освітнього процесу здійснюється на принципах професійності, безперервності, наскрізності та наступності.

Цілісна виховна система в коледжі зорієнтована на послідовний підхід у вихованні, впровадження сучасних виховних технологій, спрямованих на самореалізацію творчих здібностей студентів і становлення гуманної особистості.

Велика  увагу в коледжі приділяється практичному навчанню студентів, яке є одним з найважливіших засобів підготовки фахівців  для професійної діяльності. Виробничу практику студенти проходять на базах найсучасніших культурно-мистецьких закладів області та у професійних мистецьких колективах.


Коледж постійно підтримує зв’язки з навчальними закладами культурно-мистецької галузі України, обласними бібліотеками, театрами, обласним науково-методичним центром культури і мистецтв, діючими професійними та аматорськими колективами, об’єднаними територіальними громадами, клубами та  бібліотеками області.


Матеріально-технічна база. До комплексу навчального закладу входять три навчальні корпуси, гуртожиток, спортивна зала, бібліотека та її філіали.

Освітній процес в коледжі забезпечений власним аудиторним фондом, приміщеннями для педагогічного персоналу, службовими та допоміжними приміщеннями, які відповідають санітарно-гігієнічним і технічним вимогам щодо проведення якісної підготовки фахівців.

Головний корпус розташований по вул. Зарванській, 3 загальною площею – 2660,5 кв. м. Включає в себе корпус площею 2058,0 кв.м та 2-х поверховий будинок для індивідуальних занять площею 319,2 кв. м. Площа допоміжних приміщень – 283,3 кв. м. (майстерня, котельня, гаражі, вбиральня).

Навчальний корпус № 2 по вул. Огієнка, 39 - загальна площа 749,1 кв. м.

Навчальний корпус № 3 - пров. Круглий, 5 загальною площею 780,7 кв. м., навчальною площею 637,0 кв. м., допоміжні приміщення – 143,7 кв. м. (газогенераторна, сарай, сарай-вбиральня).

Загальна площа навчальних корпусів становить 3763,3 кв. м. Площа допоміжних приміщень становить 427,0 кв. м.

На всі навчальні корпуси оформлені свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

В коледжі обладнано навчальні кабінети і лабораторії відповідно до навчального плану заявленої спеціальності.

Створено 19 навчальних кабінетів, 5 лабораторій, 32 індивідуальні класи, які обладнанi i забезпеченi необхiдними технiчними засобами навчання та навчально-методичною лiтературою. Є спортивна зала, три актові зали на 368 мiсць, три зали для занять хореографією, два комп’ютерних класи, дві костюмерні, оркестровий зал.

На території коледжу є доступ до Інтернету через WiFi.

Створено умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Для забезпечення освітнього процесу є: інтернет, 29 комп'ютерів, 10 ноутбуків, 18 принтерів, 4 сканери, 2 факси, 3 відеокамери, 6 відеомагнітофонів, 5 DVD плеєрів, 29 телевізорів, 14 мікрофонів, 3 ксерокси, 5 магнітофонів, 5 CD-магнітофонів, цифрова фотокамера OLIMPUS, фотоапарат Canon, об’єктив Sigma, 3 акустичні системи, 2 комбопідчсилювачі, 2 підсилювачі потужності, 3 проектори EPSON, Acer, ViewSonik, пульт мікшерний Soundcraft, радіосистема LEM, мультикор SKAH, кросовер SKAO.

Народний, духовий та естрадний відділи повністю забезпечені музичними інструментами: 7 духових оркестрів, барабанна установка YAMAHA, 3 ударні установки, барабани, бас-барабан, музичні тарілки, саксофони, ксилофони, металофони, скрипкові контрабаси, цифрове піаніно YAMAHA, 2 клавішних інструменти YAMAHA, тамбурини, бас-гітара Cart, гітара класична, 5 електрогітар, гітарний комбік, 35 піаніно, 7 роялів, 65 баянів, 7 акордеонів, оркестр народних інструментів, домро-балалаєчний оркестр, домровий оркестр, скрипка, кобзи, кларнети, домри, гуслі, цимбали, волторни, набір трубчастих дзвіночків, сопілки, фаготи, флейти.

Функціонують дві костюмерні, які забезпечені національними, хореографічними та театральними костюмами на загальну суму 89 674,00 грн.

Щорічно проводяться поточні ремонти у навчальних корпусах та гуртожитку коледжу. Повністю замінено вікна на енергозберігаючі металопластикові у навчальних корпусах та гуртожитку.

Балансова вартість матеріально-технічної бази коледжу складає 17 276 944,91 грн. Облік матеріальних цінностей ведеться бухгалтерією коледжу на синтетичних та аналітичних рахунках. Щорічно проводиться інвентаризація майна. Збереження матеріальних цінностей кабінетів забезпечується матеріально-відповідальними особами, з якими укладено договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність.


Забезпечення приміщеннями навчального призначення та іншими приміщеннями

з/п

Найменування приміщень

за функціональним призначенням

Загальні Площа приміщень (кв.м.)
У тому числі
Власні

Орендо-

вані

Здано

в оренду

 

Навчальні приміщення, усього:

у томі числі:

4190,3 4119,9 - 70,4
 

Приміщення для занять студентів

(лекційні, аудиторні приміщення,

кабінети, лабораторії)

3763,3 3763,3 - -
1.2. Комп’ютерні лабораторії 59 59 - -
1.3. Спортивні зали 171,6 171,6 - -
2.

Приміщення для

педагогічних працівників

77,1 77,1 - -
3. Службові приміщення 427 427 - -
-

Бібліотека, 

у т. ч. читальні зали

92,5

54,9

92,5

54,9

- -
- Гуртожитки 3018 3018 - -
6. Їдальні, буфети 70,4 - - 70,4
7. Профілакторії, бази відпочинку - - - -
8. Медичні пункти 7,3 7,3 - -
9. Інше - - - -

 

Розмір плати за навчання

2020-2021 навчальний рік

з/п

Код

спеціальності

Найменування спеціальності

Розмір плати

за навчання (грн) 

 1

023

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

13300

024

Хореографія

13300
3 025 Музичне мистецтво 13300
4 028 Менеджмент соціокультурної діяльності 12200
5 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа  12200
6 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (заочна форма) 10400
7 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (заочна форма) 10400