Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » ЦК видовищно-театралізованих заходів » Ми славимо пам'ять наших визволителів

Ми славимо пам'ять наших визволителів

Ми славимо пам'ять наших визволителів 

Година пам'яті біля Братської могили воїнам-визволителям 

міста Кам’янця-Подільського

 

25 березня, напередодні 70-річного ювілею з часу визволення м. Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників викладачі та студенти коледжу взяли участь в годині пам'яті «Ми славимо пам'ять наших визволителів», яка відбулася біля могили воїнам-визволителям міста (Старобульварний узвіз, 1). Ведучі заходу – Хітрова Олександра та Пшечук Дмитро, студенти спеціалізації «Видовищно-театралізоваі заходи».

Хроніку подій початку військових дій на території міста, період окупації та його визволення висвітлила у своєму виступі Дзюба Станіслава Михайлівна, науковий співробітник історичного музею-заповідника, представник Ради ветеранів міста. Кузема Олена Леонідівна, директор департаменту гуманітарної політики міської ради, закликала пам’ятати воїнів-визволителів міста та докласти всіх зусиль для збереження сьогодні миру і спокою в нашій державі.

В рамках проведення Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» студентами коледжу була наповнена капсула із землею, набраною з  братської могили, яка долучиться до землі, зібраної з усіх солдатських могил України. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до Братської могили. 

 

 

Ми славимо пам'ять наших визволителів Ми славимо пам'ять наших визволителів  Ми славимо пам'ять наших визволителів Ми славимо пам'ять наших визволителів Ми славимо пам'ять наших визволителів Ми славимо пам'ять наших визволителів Ми славимо пам'ять наших визволителів