Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » ЦК кіно-, фото-, відеосправи » У нашім раї на землі…

У нашім раї на землі…

У нашім раї на землі…

Виставка фоторобіт 

 

2 квітня виставкова зала Кам'янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника зібрала чимало шанувальників і поціновувачів мистецтва фотографії. Свої фотодоробки презентували студенти Кам'янець-Поділського коледжу культури і мистецтв.

Фотовиставку «У нашім раї на землі…», приурочену 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка та 20-річчю заснування спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» - відкрив Нелюбов Руслан Миколайович, директор коледжу, заслужений працівник  культури України. У вітальному слові відзначив, що відкриття виставки - визначна подія не лише для коледжу, нашого міста, а й результат 20-річної наполегливої праці викладачів та студентів спеціалізації. За цей час біля 200 випускників  поповнили ряди працівників культури. Майже половина з них  продовжили або продовжують навчання у вищих навчальних закладах України. 

Руслан Миколайович високо оцінив роботи учасників виставки, їх уміння втілювати в життя набуті знання, практичні навички, в складному творчому процесі від народження задуму до пошуку форм методів  та шляхів  донесення їх до глядачів.

Завідувачка денним відділенням Латюк Н.І. познайомила з іменами 28 авторів-учасників виставки. Більше 150 їх робіт заполонили експозицію виставкової зали  і вразили глядачів своєрідним баченням світу через призму власних спостережень, переживань, поглядів, що читаються в портретах, натюрмортах, пейзажах, сюжетних фотографіях, панорамах рідного міста і подільського краю, фотокомпозиціях майданівських подій та просто захоплюючими світлинами, які…  зупинили мить, бо вона прекрасна…

Своїми враженнями та думками з присутніми поділився заслужений працівник культури України, член спілки журналістів, фотокореспондент Стояновський С.І. і подарував студентам коледжу перший примірник видання книги «Великий Кобзар на подільській землі: крізь час і простір» упорядників: Василя Горбатюка, Ігоря Гончарука, Станіслава Стояновського.

Голова фотоклубу «Погляд» Юрій Савін відзначив ряд фоторобіт студентів і подякував всім за творчу співпрацю. Викладач комісії «Декоративно-прикладного  мистецтва» Луць С.В. зосередив увагу присутніх на роботах студентів, що вражають своєю оригінальністю та професійним виконанням, зокрема: Олександри Федорович, Каріни Колодій, Едуарда Чайки, Богдана Дацюка, Максима Тимінського та побажав студентам і викладачам нових творчих злетів. Від імені матерів студентів-випускників спеціалізації виступила Павлюк О.Я. – заступник директора з навчально-виховної роботи. Вона щиро подякувала викладачам циклової комісії, що дарують студентам не тільки свої знання, професіоналізм, а й тепло душі. Напевно, саме тому  випускники  спеціалізації завжди вірні своєму фотоапарату чи відеокамері.

Зі словами щирої подяки звернулась до присутніх студентка спеціальності «Бібліотечна справа» Юлія Ліщук.

Учасники фотовиставки, студенти 467 гр. Олег Музика та Едуард Чайка, подякували викладачам та адміністрації за створені умови для навчання і творчої діяльності та батьківську турботу про кожного студента.

Фотовиставка «У нашім раї на землі…» продемонструвала високу професійну майстерність вихованців коледжу, їх активну громадянську позицію, любов до шевченкового слова, рідної землі, та прагнення жити в незалежній вільній країні.

 

Зав. відділенням

Латюк Н.І.

 

У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі…

У нашім раї на землі… У нашім раї на землі… У нашім раї на землі…