Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Мальовничі куточки Поділля

  Мальовничі куточки Поділля

  Мальовничі куточки Поділля

  Заняття-екскурсія

   

  20 травня відбулося заняття-екскурсія «Мальовничі куточки Поділля» зі студентами-заочниками ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» з навчальної дисципліни «Бібліотечне краєзнавство». Організатори екскурсії: Павлюк О.Я. та Булаєнко В. О., викладачі фахових дисциплін.

  Екскурсійний маршрут привів їх до одного з найкрасивіших місць України, перлини Поділля – Національного природного парку «Подільські Товтри». Перед студентами відкрилися химерні схили Бакотської затоки, які несуть у собі таємничість та загадковість, захоплюючі краєвиди узбережжя річки Дністер та залишки скельного монастиря літописного міста Бакота. Неповторна природа урочища «Совин яр», представлена рідкісними та зникаючими видами рослин, вразила усіх своєю різноманітністю.

  Павлюк О.Я. зробила екскурс в історію заснування міста Бакота, скельного монастиря та розповіла легенди, пов’язані з даною місцевістю. А також відбулася творча зустріч з письменником-краєзнавцем Горбняком Т.В., під час якої він презентував книги «Давня Бакота», «Погасла зірка» та подарував автограф на пам'ять. 

   Повертаючись з екскурсії, всі із захопленням ділились враженнями від побаченого та почутого, відчули потужний заряд енергії, який дала їм природа і велике бажання повернутися сюди ще не один раз.

   

  Мальовничі куточки Поділля Мальовничі куточки Поділля Мальовничі куточки Поділля Мальовничі куточки Поділля Мальовничі куточки Поділля Мальовничі куточки Поділля