Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2019 (1)
Грудень 2018 (24)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Кам'янець підкорює болгарські фестивалі

Кам'янець підкорює болгарські фестивалі

«Радост на Брега»

Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв


Павлюк Іванна

 

З 20 по 23 червня в місті Ахелой (Болгарія) відбувався міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Радост на Брега». Учасниками фестивалю стали понад 7 тисяч юнаків та дівчат із десяти країн світу: України, Німеччини, Польщі, Казахстану, Білорусії, Молдови, Росії, Грузії і, звісно ж, Болгарії.

Свято розпочалось величезною ходою учасників від центру міста до його стародавньої частини та урочистим відкриттям фестивалю, на якому в піднесенні піднялись національні прапори країн-учасниць під звуки національних гімнів. Від гордості за свою країну перехоплювало дух, коли кількатисячний натовп в унісон співав «Ще не вмерла Україна».

"Дуже гарна організація фестивалю, умови проживання. Все проводилось на найвищому рівні. Щодо наших дітей, то звісно ж, ми переживали за них, адже конкурсні завдання проводились під гарячим сонцем, три години до обіду й три години після. Але всі допомагали один одному... А в той момент, коли оголошувались результати, і ми почули, що наш коледж отримав гран-прі, була така приємна пауза, а потім діти в один голос закричали: Ура!", - розповідає завідуюча денним відділенням коледжу культури і мистецтв Ніна Латюк

Впродовж наступних декількох днів творчі колективи та виконавці змагались за звання кращого. Студенти Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв спеціальності "Декоративно-прикладне мистецтво" вибороли призові місця в таких номінаціях, як розпис по склу (Юлія Федюк, І місце), плакат (Христина Поп'юк, І місце та Богдан Мазурик, ІІ місце), живопис (Анастасія Скрипник, ІІ місце), графіка (Анна Борткова, ІІ місце) у старшій віковій категорії та у середній віковій категорії номінації графіка ІІ місце посів В'ячеслав Правура. А в цілому коледж культури і мистецтв виборов гран-прі.

Що ж, фестиваль залишився позаду, створивши нову яскраву сторінку в літописі мистецького життя нашого коледжу. Сподіваємось, що наступного року Болгарія знову наших студентів не лише привітним сонцем та теплим морем, а й дружніми обіймами нового туру фестивалю.

 

 

Кам'янець підкорює болгарські фестивалі Кам'янець підкорює болгарські фестивалі Кам'янець підкорює болгарські фестивалі

 

Кам'янець підкорює болгарські фестивалі Кам'янець підкорює болгарські фестивалі Кам'янець підкорює болгарські фестивалі

 

Кам'янець підкорює болгарські фестивалі